Anna Fenninger prodloužila spolupráci s firmou HEAD
April 29th, 2011

Rakušanka Anna Fenninger byla v minulé sezóně úspěšná a zařadila se tak mezi špičkové světové lyžařky. Tato 21. letá závodnice se ve světovém poháru dostala na stupně vítězů celkem dvakrát a nejméně 10 krát se umístila mezi prvních 10. Jejím největším úspěchem minulé sezóny byla zlatá medaile ze světového poháru v superkombinaci v Garmischi-Partenkirchenu (Německo). A právě tyto úspěchy byly přesvědčivé prodloužit spolupráci s touto skvělou sportovkyní na nejméně další dva roky.

Fenninger i nadále bude kompletně vybavena HEAD lyžemi, lyžařskými botami a vázáním. Vzhledem k tomu, že bude i nadále pokračovat ve zdokonalování se, jistě v budoucnu oslaví další stupně vítězů. Tato Rakušanka se již zařadila mezi nejlepší rychlostní jezdkyně. Je dobrou technickou lyžařkou a určitě bude schopna držet krok s top závodnicemi i v ostatních disciplínách. Každopádně i ona bude ve světovém poháru jedna z kandidátek na celkovou vítězku.

Ředitel závodního oddělení HEAD Rainer Salzgeber je rád, že má Fenninger v HEAD závodním týmu: „Jsme rádi, že tato úspěšná spolupráce bude i nadále pokračovat. Díky jejím schopnostem a kvalitám, Anna je jedna z kandidátek na celkovou vítězku světového poháru a to se také stane naším cílem.“ Tato 21. letá lyžařka je věrná značce HEAD a je připravená závodit: „S firmou HEAD spolupracuji již dlouho a opravdu této značce věřím. Můj úspěch z minulé sezóny mi dodává sebevědomí a motivaci pro sezónu následující.“