Elisabeth Görgl prodloužila se značkou HEAD úspěšnou spolupráci
May 12th, 2011

Dvojitá světová šampiónka Elizabeth Görgl obnovila kontrakt s firmou HEAD až do olympijských her, které se budou konat v roce 2014. Díky tomuto rozhodnutí se stala součástí nejúspěšnějšího ženského lyžařského týmu ve světovém poháru. V minulé sezóně se jí podařilo vyhrát dvě zlaté medaile ve sjezdu a Super G a světový šampionát v Německu. Ve čtyřech z pěti disciplín je mezi top závodnicemi.

Ředitel závodního oddělení HEAD Rainer Salzgeber svojí svěřenkyni chválí: „Lizz je profesionálka. Díky schopnostem bude pro následující sezónu jistě jedna z kandidátek na vítězku celkového hodnocení ve světovém poháru. Jsme velmi potěšení, že se rozhodla zůstat v našem týmu a že tato úspěšná spolupráce bude pokračovat.“ Tato třicetiletá závodnice bude využívat kompletní vybavení: lyže, lyžařskou obuv a vázání.

Elisabeth Görgl: „Netoužím po experimentech. Plně své výbavě věřím a také týmu, který mě podporuje.“ Díky pokračující spolupráci se značkou HEAD, Görgl doufá v dosažení svých cílů: „Samozřejmě chci útočit ve světovém poháru a pro světový šampionát v roce 2013 ve Schladmingu mám co obhajovat. Pak rok na to zimní olympijské hry v Sochi. Abych byla úspěšná, potřebuji ty nejrychlejší lyže – a ty už vlastně mám!“