SKIERS UNITED – připojte se do soutěže o kompletního lyžaře
October 20th, 2011

V dnešním světe lyžování, každý vždy mluví o specifických výkonech. Setiny vteřin v alpském lyžování. Soustředění ve freeski. Nekompromisní filozofie ve freeride. Někdy to vypadá, že každý vyznává jiný druh sportu. Firma HEAD, jako vedoucí světová lyžařská značka, se rozhodla tato ustálená pravidla trochu změnit. Je na čase jednotlivé extrémy spojit dohromady. Je čas na výměnu rolí!

HEAD je na své rebely a jejich úspěchy ve světovém poháru náležitě pyšný a má pro další lyžařskou sezónu pořádně našlápnuto.

Pro následující zimní sezónu se HEAD rebelové světového poháru spojí s freeride jezdci. HEAD podporuje fakt, že Jon Olsson soutěží v alpských disciplínách. Že Aksel Lund Svindal a Ted Ligety ukazují jejich rebelství i mimo sjezdovky. To bude pro nastávající sezónu pro HEAD hlavním tématem kampaně.

Zvládne Didier Cuche trik 360?

Skiers United není pouze filozofie – duch značky HEAD jednotlivé závodníky přitahuje k sobě. Skiers United je program, kde se do jednoho týmu spojují jezdci světového poháru s top freeski lyžaři, aby se navzájem vyzvali.

Je nám potěšením, že vám můžeme představit první část: Jon Olsson učí Dider Cuche jak udělat trik 360. Zvládne to? Na kolikátý pokus? – Po dobu tří týdnu vám budeme přinášet další výzvy.

Více informací na facebook.com/headski

Máme také pro vás soutěž – dejte se na facebooku dohromady s dalším lyžařem (pokud vyznáváte freeride) nebo freeride lyžařem (pokud jste lyžař) a budete mít možnost vyhrát speed/freeride set lyží.

HEAD také vyzývá všechny, aby se s námi podělili o jejich Skiers United epizody. Skutečně se na tu legraci těšíme!