Lindsey Vonn podepsala smlouvu s firmou HEAD na dalších 10 let
October 30th, 2012

Lindsey Vonn oznámila, že i nadále zůstává věrna značce HEAD. Vonn sdílí s firmou HEAD společné zájmy a potvrdila, že i nadále budou používat lyže a lyžařskou obuv po dalších 10 let. Vonn, která v loňské sezóně vyhrála celkové bodování a má glóby ze tří disciplín, věří, že společně s HEAD „rodinou“ bude na správné cestě k jejímu cíli: pokračovat ve vítězném tažení.

Vonn je v ženském světovém alpském lyžování stálicí a u značky HEAD je od roku 2009. A od té doby padaly další a další rekordy: 31 vítězství ve světovém poháru – s HEAD lyžemi, 2 zlaté medaile na světovém šampionátu a zlato na zimních olympijských hrách 2010 – nesmíme zapomenout na nejvyšší počet získaných bodů za sezónu a to 1980 pro sezónu 2011/2012. A tyto výsledky mluví za sebe, proto Vonn i nadále zůstává u nejúspěšnější značky v alpském lyžování pro loňský rok.

Tato nová smlouva znamená, že Vonn zůstává u značky HEAD po celý zbytek její aktivní závodní kariéry.

Minulá sezóna byla fantastická a tato osmadvacetiletá Američanka se bude snažit dosáhnout svých cílů a nových výzev, nicméně její snaha a pokračování bude v souladu s cíly značky HEAD: Být nejlepší!