Nová HEAD kampaň "JEDEN PRO VŠECHNY"
November 8th, 2012

Slunce je na obloze. Skvělá horská jízda. Plné auto dobrých kamarádů: Lindsey, Julia, Ted, Simon, Jon, Aksel, Bode a nová lyže HEAD REV. Vše vypadá tak skvěle. Ale ve skutečnosti mají před sebou těžké rozhodování. A vědí, že se musí rozhodnout. A že na konci to může být pouze jeden z nich.

Film nabitý hvězdami. Příběh lidí, kteří jsou zvyklí vyhrávat. Pohádka o víře, lásce ke sportu a testu přátelství: představujeme „JEDEN PRO VŠECHNY“, nový HEAD klip!

Ale divák se nemusí jen dívat a smát se s našimi hrdiny, HEAD dává na stránkách facebook.com/headski všem šanci vyzvat HEAD profíky a nakonec i zvítězit.

A to následovně:

Navštivte naše stránky facebook.com/headski a dejte jim „like“. Každý měsíc můžete soutěžit s jedním HEAD profíkem a hrát kámen-nůžky-papír: Lindsey Vonn v listopadu, Simon Dumont v prosinci, Aksel Lund Svindal v lednu a Julia Mancuso v únoru. Volte své zbraně obezřetně! Nebo vás dostanou. Ale pokud budete mít šťastnou ruku, můžete vyhrát setkání s jedním z našich týmových závodníků a naší novou lyži HEAD REV.

Podívejte se na video http://www.youtube.com/headski

Chcete hrát s našimi profíky a dostat šanci vyhrát setkání s nimi? Podívejte se na „Kámen, Nůžky, Papír“ na http://www.facebook.com/headski/app_451511188228815