HEAD posily pro iSKI Trophy
December 20th, 2012

Na začátku nové zimní sezóny začal HEAD spolupracovat s iSKI a v rámci pokračující spolupráce nabízíme uživatelům, jak iPhone, tak i telefonů se systémem Android možnost zaznamenat jejich lyžařské zážitky, posbírat úspěchy a zúčastnit se losování o jeden pár lyží HEAD, které bude probíhat každý týden. A na konci sezóny vylosujeme jednoho vítěze hlavní ceny, který bude mít možnost strávit jeden den na svahu s jedním HEAD lyžařem světového poháru!

Jak to funguje:
Nainstalujte jednu ze 14 iSKI aplikací do svého smartphonu, sledujte své lyžařské dny a v jednotlivých kategoriích sbírejte úspěchy. Nezáleží na tom, zda jste vyznavačem rychlé jízdy nebo jezdíte na pohodu – každý se může soutěže zúčastnit!

Kromě vaši osobní účasti na soutěži, je možné se spojit s dalšími účastníky iSKI soutěže a tím zvýšit svoji šanci na vítězství i díky skupinovému vyhodnocení. Pro účastníky soutěže s fotkami máte k tomu zaručenou i skvělou zábavu!

Navíc kromě týdenního losování iSKI trophy, vám aplikace nabízí přehled a váš osobní lyžařský kalendář, kde vidíte vaše údaje z předešlého lyžařského dne:

Ujeté kilometryNadmořská výškaRychlostOsobní fotky
Porovnej svoje výsledky s dalšími zúčastněnými na iSKI a spojte se do týmu, sdílejte vaše lyžařské dny na facebooku nebo twitteru a ukažte svým přátelům jaké skvělé zážitky jste měli!

Výsledky a pořadí účastníků iSKI Trophy můžete nalézt na facebooku (http://www.facebook.com/headski) a na http://www.iskitrophy.com.
Kromě iSKI Trophy nabízíme i zajímavé informace o lyžařských střediscích ve vaši blízkosti, jako například informace o počasí, sněhové podmínky, online kamery, informace o vlecích, doporučené hotely, možnosti rezervace, plánovač tras a mnoho dalšího.

Užijte si zimu a spoustu legrace!

Pro účast na iSKI Trophy nainstalujte si jednu z iSKI aplikací na svém iPhone nebo Android smartphonu: iSKI Austria, iSKI Canada, iSKI Czech, iSKI Deutschland, iSKI Espana, iSKI France, iSKI Italia, iSKI Norge, iSKI Slovakia, iSKI Slovenija, iSKI Suomi, iSKI Sverige, iSKI Weiss nebo iSKI USA.

Aplikace získáte na: itunes, Google play, Blackberry App world, obchod Samsung, obchod Vodafone, iSKI.cc.

iSKI Trophy startuje 15.12.2012 a končí 6.6.2013.