HEAD představuje kampaň: Jaké jsou tvoje limity?
October 15th, 2013

PK Hunder zastavil; i když jen na pár okamžiků a hrozně se soustředil.

Je obtížné definovat limity PK Hundera, ale při přistání přesně ví, jaké jsou jeho hranice.

I když kampaň „Jaké jsou tvoje limity?“ běží teprve pár dní, zaznamenali jsme již veliký zájem. Mnoho lidí kampaň hledá ve vyhledávačích a všichni již vědí o čem kampaň „Jaké jsou tvoje limity?“ je. Během příprav na nadcházející zimní sezónu, HEAD představuje první video, kdy představuje PK Hundera. Celý online svět, by měl přepnout do režimu offline a jít zjistit jaké jsou jejich limity podle vzoru PK, kdy předvádí lety na lyžích na stejném místě, kde vyhrál HEAD BIG AIR finále na pozvání Jon Olsson v Åre, Švédsku.

PK mantra "Když se během letu, zastaví čas" vyjadřuje vše, co kolem freestylu milujeme. Narozen v Norsku, PK začal lyžovat docela brzy, ale to pravé potěšení z lyžování našel až ve vzduchu. „Je to pravda, lyžování miluji, ale na skákání je něco speciálního, protože když letíte, tak nic jiného nevnímáte. Vaše mysl se osvobodí od všech komplikací a to až po okamžik přistání.“

Se sněhem za dveřmi a Sochi za horizontem, PK bude mít daleko více výzev. HEAD se svoji výbavou stojí plně za ním a PK je plně připraven na lyže Caddy a lyžařskou obuv Raptor Overkill a naprosto se tak soustředí na začátek sezóny, samozřejmě také na Olympijské hry, kde se již dolaďují detaily.

Podívejte se na video s PK:
http://www.head.com/ski

Stejně tak se můžete podívat na nové video s PK od Field Production SUPERVENTION, které představil tento podzim a je k vidění na http://fieldproductions.com/.