Druhé HEAD video Jaké jsou tvoje limity? Právě nyní!
October 31st, 2013

James Heim – život věnovaný zasněženým horám.

Závrať – včetně nadhledu, nedotčeného prašanu a „křivek“ hor ve vaši mysli… druhé HEAD video Jaké jsou tvoje limity? bude představeno kanadským freeride lyžařem Jamesem Heimem.

Po úspěšném uvedení prvního videa Jaké jsou tvoje limity?, HEAD kampaň pokračuje a jejím cílem je nadchnout a přilákat další HEAD lyžařské fanoušky.

Hluboký prašan, načechraná „peřina“, dlouhé tratě a ještě vyšší hory, to je pro Jamese Heima hnací silou, freeski lyžař, který zasvětil svůj život horám a dobrodružstvím. „Pro mě znamená freeski posouvání limitů. Zažil jsem vzestupy i pády a poučením pro mě bylo, že strach zabíjí více snů, než selhání, ale hory mě hlavně naučily respektu. A myslím si, že mi ukázaly cestu a vedly mě k úspěchu.“

James Heim vyrůstal v Rosslandu, BC, takže hory byly pro Jamese vždy jeho domovem. Ať již sám, daleko od civilizace nebo v záři reflektorů, za zády s filmaři a fotografy, James stál hrdě na svých lyžích HEAD Cyclic a lyžařské obuvi Venture, vždy připraven na svoji vlastní jízdu.

Howard Head se v roce 1950 rozhodl změnit způsob, jakým byly do té doby vnímány lyže a lyžování. Jeho inovace z něj učinila otce lyžování a zajistila mu celosvětový úspěch a jeho postoj k lyžování jako k výzvě a touze po pokroku, je i nadále hlavní filozofií současné značky HEAD.

Kromě toho, že vyrábíme nejúspěšnější závodní lyže na světě, HEAD se také prosazuje na poli freestyle soutěží a jízdě ve volném terénu – s výjimečnými výrobky a výjimečnými lyžaři jako jsou James Heim, Simon Dumont, Jon Olsson, PK Hunder a Kaya Turski.

Pro shlédnutí videa s Jamesem Heimem, klikněte na následující odkaz: http://www.head.com/ski