Alexis Pinturault se přidal do týmu rebelů Světového poháru
June 13th, 2014

HEAD s potěšením oznamuje, že přední francouzský lyžařský závodník Světového poháru se pro nadcházející sezónu přidal do týmu HEAD rebelů. Alexis Pinturault (23 – Courchevel) se přidal k Adrienu Theauxovi a dalších francouzským závodníkům a pro lyžařskou sezónu 2013 – 2014 Světového poháru, bude používat HEAD vybavení.

Alexis Pinturault je vítězem závodů Světového poháru, vyhrál ve třech disciplínách a nyní si přeje pro nadcházející sezónu vyhrát další závody a glóbus pro celkového vítěze.

Pinturault vyhrál sedm závodů Světového poháru napříč disciplínami, kromě sjezdu, včetně posledního závodu Super G v minulé sezóně a na stupních vítězů byl celkem 22. krát. V celkovém bodování v poslední sezóně skončil na třetí příčce, Pinturault dlouho doufal, že se mu podaří získat i glóbus pro celkového vítěze a jak se zdá, jeho partnerství s firmou HEAD by mohlo být tím správným rozhodnutím, aby toho dosáhl.

Výkonný ředitel firmy HEAD Johan Eliasch je potěšen, že může oznámit podepsání kontraktu: „Rozhodnutí Alexe přidat se do týmu HEAD rebelů je fenomenálním důkazem toho, že produkty naši značky rozhodně nejsou na druhé příčce. Těším se, až uvidím Alexe, jak bude pro HEAD závodit.“

Pinturault se tak přidá do týmu s věhlasnými jmény jako Johan Clarey, Cyprien Richard a Mathieu Faivre z Francie a bude používat HEAD lyže a lyžařskou obuv.