AAAdrenalin Tech

PERFEKTNÍ ALLROUNDER

S novou řadou vázání TYROLIA Adrenalin Freeride, žádný terén nebude nedostupný.

Toto vázání nabízí lyžařské výkony, které zatím žádné vázání na alpské lyžování nenabízelo. Jeho výkon je kombinací freeride s ergonomickým mechanismem pro chůzi pro maximální svobodu na nebo mimo sjezdovky. S tímto vázáním snadno překonáte hranice a užijete si perfektní jízdu.

Vázání řady AAAdrenalin je perfektní volbou pro freeride lyžaře, kteří preferují precizní sjezd v kombinaci s ideálním mechanismem pro krátkou chůzi, aby tak dosáhli na nedotčené oblasti na cestě za nezapomenutelnými zážitky.

Vázání bylo vyvíjeno společně s freeski lyžaři a běžkaři, řada TYROLIA AAA je navržena v šířce 80 mm a více. Vázání řady AAAdrenalin poskytuje freeride lyžařům skvělý výkon v jakémkoliv terénu a na jakémkoliv svahu.

 • FREERIDE (FR) PRO ŠPIČKA

  Nová řada vázání TYROLIA AAAdrenalin nabízí špičku Freeride (FR) Pro s argonomickou pozicí pro vyvážení pohybu až do 90 stupňů. Tento systém zajišťuje snadnou chůzi na kratší vzdálenosti bez námahy.

 • Špičku FR Pro je možné nastavit změnou pozice na AFS (Anti-Friction-Slider) dle požadované délky lyžařské boty. 68 mm široký pojezd z nerezové oceli zajišťuje konstantní hodnoty a výsledkem je lepší kontakt lyže s lyžařskou botou.

  Výhody: větší stabilita, více přímého přesunu síly a skvělý lyžařský výkon.

 • PATA FREERIDE (FR) PRO

  Ultra široká 80 mm pata posouvá všechny výkony a požadavky tohoto vázání mezi vrcholové produkty. Extra šířka dělá z vázání TYROLIA absolutně stabilní vázání a ideální pro perfektní přesun síly a výkonu.

  Patu lze snadno přizpůsobit délce lyžařské obuvi a to bez dalších nástrojů. Tento produkt pokryje sedm různých délek lyžařské obuvi.

  Vázání freeride řady AAAdrenalin je dostupné ve dvou délkách:
  KRÁTKÉ (S) - pro lyžařskou obuv o délce 270-330mm - a DLOUHÉ (L) - PRO LYŽAŘSKOU OBUV O DÉLCE 300-360 mm

 • Vázání TYROLIA je dodáváno bez brzd. To dává každému freeride lyžaři možnost zvolit si brzdy, dle šíře lyže.

  Model AAAdrenalin 16 může být kombinován s brzdami s šířkou 88 mm, 97 mm, 115 mm nebo 130 mm. Brzdy s šířkou 88 mm, 97 mm nebo 115 mm mohou být kombinovány s modelem AAAdrenalin 13.

 • AAA ZÁMEK PRO STOUPÁNÍ A NÁSTROJ PRO CHŮZI

  Přepnutí z lyžování na chůzi je velmi snadné, což vám umožní dosáhnout jakýchkoliv oblastí, snadno a pohodlně. Jednoduše pro přepnutí zámku pro stoupání použijte hůlku, aniž by jste museli vázání vypínat.

 • Další vlastností vázání TYROLIA je možnost chůze při pozici 0°. Po uvolnění lze snadno nástroj pro přepnutí na chůzi obsluhovat hůlkou a nastavit tři různé úhly (0°, 7° a 13°), tím si zajistíte optimální pozici. Tato volba vám zajistí vyváženost a pevný postoj.

 • Navíc, je možné nasadit pásy TYROLIA (dostupné jako náhradní díly ve třech šířkách: 90 mm, 105 mm a 120 mm), které zvýši přilnutí na plochém a zledovatělém terénu.

 • FREEFLEX

  Platforma vázání TYROLIA řady AAAdrenalin nabízí vylepšenou funkci
  TYROLIA Freeflex, která umožní lyži dostatečný ohyb a udržet si tak přirozenou dynamiku. Systém Freeflex je umístěn na čtyřech pohyblivých plátech, které se pohybují společně s patou a vytváří tak podporu v rámci vycentrování a rotace špičky vázání.