Kinematyka HEAD w nowych wiązaniach LX i SX

Nastepny Duży Krok W Produkcji Wiązań

Jako światowy lider w produkcji oraz technologii wiązań narciarskich rzuciliśmy wyzwanie sami sobie. Nie tylko jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wygodę, estetykę naszych produktów, ale także o osiągi. W tym celu na sezon 2011/2012 przeprojektowaliśmy nasze przody z serii S i L i podnieśliśmy standard raz jeszcze.

Przedstawiamy LX oraz SX - nowe przody wiązań HEAD: Nie tylko wyglądają elegancko i solidnie, ale mają również kompletnie nowy układ kinematyczny.
Nowe przody wiązań HEAD dają:

  • 1. Więcej energii przekazanej bezpośrednio na krawędź narty co daje większą precyzję i mniej męczących skrętów (stabilność w przechyleniu).

  • 2. Szybszy powrót przodu buta do centralnej pozycji oraz zwiększona stabilność pozioma zwiększająca precyzję sterowania nartą, a co za tym idzie pewniejszą jazdę przez cały dzień. Śruby umieszczone są w najszerzej jak to możliwe, tak aby zapewnić wyjątkową precyzję również w bardzo szerokich nartach.

  • 3. Większa tolerancja pionowa zapewniająca dopasowanie do różnych grubości podeszwy buta oraz precyzyjną kontrolę nad nartą.

Nie chcemy się chwalić, ale te wiązania naprawdę „rozjeżdżają” naszą konkurencję i wynoszą osiągi wiązań narciarskich na kolejny poziom rozwoju dla kolejnej generacji narciarzy.