AAAmbition Tech

NOWOŚĆ W TOURINGU

Zupełnie nowe tourowe wiązania TYROLIA AAAmbition to perfekcyjny kompan dla wszystkich entuzjastów skitouringu dla których każdy teren jest osiągalny. To skitourowe wiązanie posiada jednocześnie wszystkie cechy prawdziwego wiązania zjazdowego.

 • PRZÓD ALPINE TOURING

  Nowy przybysz w segmencie wiązań skitourowych został wyposażony w wyjątkowy przód TYROLIA AlpineTouring (AT), który można łatwo dopasować zarówno do butów skitourowych jak i zjazdowych.

 • Ruchomy system AFS o szerokości 65 mm zapewnia stałą siłę wypięcia także w butach z gumową podeszwą. AFS w połączeniu z dwoma rolkami w ramionach przedniej części wiązania zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa oraz precyzyjny powrót buta do centralnej pozycji. AAAmbition posiada szeroką strefę kontaktu z butem, które podnosi stabilność oraz dostarcza bezpiecznej podstawy na każdą niespodziewaną sytuację. Ponadto, oś obrotu jest umieszczona bezpośrednio pod przodem buta i zapewnia perfekcyjny przekaz energii i nachylenie wiązania do przodu pod kątem 90 stopni.

 • TELESKOPOWA TUBA - ŁATWA REGULACJA

  Wiązanie AAAmbition wyposażone jest dodatkowo w bardzo lekką, teleskopową tubę, która umożliwia szybkie dostosowanie wiązania do różnych długości skorupy buta. Dzięki temu to jedno wiązanie można dopasować do całego zakresu długości skorup buta - od 260 mm do 350 mm.

  Co więcej, teleskopowa tuba oraz kompaktowa konstrukcja zapewniają perfekcyjny montaż i idealne ustawienie środka buta w stosunku do środka narty.

 • TYŁ ALPINE TOURING ORAZ CLIMBING AID

  Nowo zaprojektowana podpórka CLIMBING AID jest umieszczona bardzo blisko tylnej części wiązania Alpine Touring (AT). Umożliwia to lepszy balans i bez wysiłkowe podchodzenie w każdej sytuacji. Niskie umieszczenie buta nad nartą (38mm) zapewnia zwiększoną stabilność i pewną pozycję na nartach.

 • Dzięki czterem różnym pozycjom podpórki ułatwiającej podejście (kąty 0°,5°, 10° oraz 15°) możliwa jest pełna adaptacja do terenu bez konieczności wypinania się z wiązania.Niezależnie od tego czy spacerujesz po płaskim terenie, czy właśnie wspinasz się na stromy szczyt, przełączenie pozycji podpórki jak i blokada wiązania na zjazd odbywa się w prosty sposób przy pomocy kija.

 • Noże lodowe (crampons) zapewniające bezpieczną wspinaczkę i stabilność w każdej sytuacji są dostępne jako dodatkowa część w szerokościach 90mm, 105mm oraz 120mm.

 • SKI-STOPERY & INDYWIDUALNOŚĆ

  Biorąc pod uwagę różne szerokości nart, wiązanie TYROLIA AAAmbition nie jest standardowo wyposażone w ski-stoper. Dzięki temu masz możliwość wyboru perfekcyjnie dopasowanego ski-stopera z trzech dostępnych szerokości (85mm,105mm,125mm) lub po prostu zastąpienie go specjalną linką łączącą Powder Strap.

 • TYROLIA FREEFLEX

  TYROLIA oferuje w tym wiązaniu również system Freeflex, który współdziała z przodem, teleskopową tubą i tyłem wiązania, zapewniając naturalną dynamikę narty , wyjątkowe osiągi na zjeździe, a co za tym idzie wspaniałe skitourowe doznania.

 • DODATKOWE ZASTOSOWANIE: RENTAL I DEMO

  Aby zaoferować ambitnym sportowcom możliwość poszerzenia horyzontów, wiązanie TYROLIA AAAmbition może mieć również zastosowanie w wypożyczalniach lub jako wiązanie testowe.

 • W połączeniu z specjalną dodatkową demo-szyną wiązanie AAAmbition może być testowane przez bardzo szeroką grupę.

  Tylko dwie łatwe czynności są konieczne (jedna na teleskopowej tubie, a druga na demo-szynie), aby dopasować wiązanie do różnych długości skorupy buta bez konieczności wiercenia.

Podsumowując: Nowe skitourowe wiązanie TYROLIA AAAmbition to produkt na który każdy prawdziwy fanatyk skitouringu czekał od dawna.

Z jednej strony dostajemy wolność i indywidualną możliwość ustawień a z drugiej otrzymujemy najwyższej klasy osiągi, które zapewnia marka TYROLIA. Solidna, lekka konstrukcja i jej maksymalna funkcjonalność wzmacnia wyjątkowe górskie doznania zarówno u ambitnych profesjonalistów jak i u początkujących skitourowców.

Przekrocz granice – po prostu: ACCESS ALL AREAS!