AAAdrenalin Tech

TPREFEKCYJNIE UNIWERSALNE

Z nowymi wiązaniami freeride’owymi TYROLIA AAAdrenalin nie ma terenu poza zasięgiem.

Połączono tu najwyższe freeride’owe osiągi z wyjątkowo ergonomicznym mechanizmem do podchodzenia dając maksymalną wolność na trasie jaki i poza nią. Przekrocz gładko wszelkie bariery, aby doświadczyć perfekcyjnego zjazdu.

Wiązania AAAdrenalin to idealny wybór dla freeriderów szukających połączenia precyzyjnej kontroli podczas zjazdu z idealnym mechanizmem umożliwiającym krótkie podejścia w nietknięte obszary głębokiego puchu.

Przedstawiciel serii AAA TYROLIA, zaprojektowany wspólnie z narciarzami freeski i backcountry jest przeznaczony do nart o szerokości co najmniej 80 mm pod butem. AAAdrenalin to najwyższe freeridowe osiągi w każdym terenie i na każdym stoku.

 • PRZÓD FREERIDE (FR) PRO

  Wiązania TYROLIA AAAdrenalin posiadają wyjątkowy przód Freeride (FR) Pro z poziomo umieszczoną sprężyna i ergonomicznym punktem rotacji umożliwiającym nachylenie wiązania do przodu pod kątem 90 stopni. System ten umożliwia krótkie podejście bez zbędnego wysiłku.

 • Opcja mechanicznego ustawienia wysokości płytki Anti-Friction-Slider (AFS Metal) pod palcami pozwala korzystać zarówno z butów zjazdowych jak i ski-tourowych. Wyjątkowo szeroka płytka AFS Metal (68 mm) oraz jej ruchomy element wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia stałą siłę wypięcia oraz szeroki obszar kontaktu z podeszwą buta.

  W efekcie otrzymujemy: większą stabilność, lepszy przekaz energii oraz wyjątkowe osiągi w każdych warunkach..

 • TYŁ FREERIDE (FR) PRO

  Bardzo szeroki tył wiązania (88 mm) zapewnia wyjątkowe osiągi, które stawiają wiązanie AAAdrenalin na pierwszym miejscu. Można w nim znaleźć wszystkie cechy dobrego wiązania zjazdowego. TYROLIA gwarantuje tu optymalną stabilność, niezawodność oraz doskonałe przeniesienie energii.

  Pięta wiązania może być łatwo dopasowana do różnych długości skorupy buta bez jakichkolwiek narzędzi.

  Wiązanie pokrywa zakres aż siedmiu rozmiarów butów w wersjach:
  SHORT dla skorup buta o długości od 270 do 330 mm
  LONG dla skorup buta o długości od 300 do 360 mm.

 • TYROLIA AAAdrenalin nie posiada ski-stopperów w zestawie. Dzięki temu każdy freerider może zamówić ski-stopper pasujący dokładnie do szerokości jego nart.

  Do modelu AAAdrenalin 16 można dobrać ski-stopy o szerokościach: 88mm, 97mm, 115mm i 130mm. Ski-stopy 88mm, 97mm, 115mm pasują jednocześnie do modelu AAAdrenalin 13.

 • AAA ASCENDER LOCK ORAZ CLIMBING AID

  Możesz eksplorować dosłownie cały teren, ponieważ przejście ze zjazdu do podchodzenia jest szybkie, łatwe i wygodne i może się odbyć niezależnie od rodzaju podłoża i bez odpinania buta z wiązania. Aby przełączyć pomiędzy trybem podchodzenie, a zjazd po prostu za pomocą kija narciarskiego przesuń bardzo dobrze widoczny i pewny system Ascender Lock.

 • Ponadto wiązanie TYROLIA umożliwia chodzenie w pozycji 0 stopni. Podpórka ułatwiająca podchodzenie CLIMBING AID jest bardzo dobrze widoczna i może być w prosty sposób przełączana za pomocą kija narciarskiego. Można wybierać pomiędzy trzema różnymi kątami (0, 7, 13 stopni) co pozwala dobrać optymalną pozycję przy podchodzeniu.

 • Dodatkowo można zamontować noże lodowe (crampons) dla jeszcze lepszej przyczepności w stromym i zlodzonym terenie. Dostępne są w trzech szerokościach: 90mm (Kod prod: 162977), 105mm (Kod prod: 162978), oraz 120mm (Kod prod: 162979).

 • FREEFLEX

  Platforma wiązania TYROLIA AAAdrenalin jest wyposażona w funkcję Freeflex, która pozwala narcie na swobodne wygięcie i zachowanie naturalnej dynamiki. Freeflex jest tutaj możliwy dzięki płycie, która z przodu jest unieruchomiona natomiast swobodnie porusza się w tytanowej szynie w tylnej części wiązania.