SX Junior / SX Kid

LEN TÁ NAJLEPŠIA KINEMATIKA JE DOSŤ DOBRÁ PRE NÁŠ SEGMENT VIAZANÍ PRE JUNIOROV

Ambiciózna mládež je budúcnosťou pre náš šport.

To je dostatočný dôvod k tomu poskytnúť im celú škálu moderných bezpečnostných a výkonnostných funkcií. Viazania SX JUNIOR a SX KID z kolekcie 2012/13 bola kompletne vyvinutá tak, aby využívala výkon kinematiky firmy HEAD – modernú technológiu, ktorá stojí za ohromným úspechom našich viazaní LX a SX. Nová rada SX Junior a SX Kid je k dispozícii v dvoch prevedeniach pre modely DIN 4.5 a DIN 7.5.

 • VYSTREDENÝ POSTOJ NA LYŽI VĎAKA NOVÉMU RÝCHLEJŠIEMU VYCENTROVANIU

  Do lyže smeruje viac sily, čo umožňuje ovládať lyže s ešte menším úsilím. Tým sa značne znižuje nebezpečie úrazov a nehôd.

 • ODOLNOSŤ PROTI POŠKRABANIU

  Väčšina nových modelov SX pre juniorov nie je potiahnutá. Preto sa používajú farebné plasty, ktoré zaručujú dlhšiu životnosť viazaní odolných proti poškrabaniu.

 • MECHANICKÝ JAZDEC OBMEDZUJÚCI TRENIE (AFS)

  Inovatívny mechanický AFS Junior automaticky upravuje výšku podrážky topánky a kompenzuje tým normy pre rozmery skrutiek, ako aj výškové rozdiely z dôvodu namŕzania, nečistôt alebo opotrebovania topánok.

  Pozdĺžny pohyb AFS umožňuje vyzutie z viazania prakticky bez akéhokoľvek dodatočného trenia a zaisťuje stále vypínacie hodnoty.