AAAmbition Tech

Nováčik na okruhu

Celkom nová rada viazaní TYROLIA AAAmbition Alpine Touring je perfektnou voľbou pre všetkých nadšencov alpského lyžovania, preto žiadny terén nezostane nedotknutý. Do tejto novej rady sme zahrnuli všetky vlastnosti nášho vysoko výkonnostného alpského viazania.

 • ŠPIČKA ALPINE TOURING TOE

  Táto novinka v segmente závodného vviazania ponúka špičku TYROLIA Alpine Touring (AT), ktorú možno ľahko nastaviť na normy alpskej aj závodnej lyžiařskej obuvi.

 • 65mm široký kĺzavý mechanizmus AFS zaisťuje konštantné uvoľňujúce hodnoty taktiež s gumovou podrážkou. Spolu s dvoma kotúčmi ponúka extra bezpečnosť, naviac s rýchlym a presným vycentrovaním lyžiarskej topánky, čotaktiež lyžiarii od značky TYROLIA očakávajú. Výlsedkom vyváženého designu viazania rady TYROLIA AAAmbition je väčšia kontaktná plocha, čo ponúka väčšiu stabilitu a bezpenosť pre akúkoľvek lyžiarsku situáciu. Naviac je vyváženie efektívne umiestnené pod špičkou lyžiarskej topánky, aby bol zaistený perfektný prenos sily a sklon 90 stupňov.

 • [B]JEDEN-ZA-VŠETKÝCH ĽAHKO NASTAVITEĽNÁ TELESKOPICKÁ TRUBICA/B]
  ponúkajú naviac unikátnu ľahkú teleskopickú trubicu, vďaka ktorej možno ľahko nastaviť dĺžku lyžiaskej topánky. Preto i jeden model viazaniaí pokryje všetky veľkosti lyžiarskej obuvi - od veľkosti 260 až 350 mm.

  Súčasně s nastavením teleskopickej trubice je zachované perfektné vycentrovanie viazania na lyžu a takiež celkové vyváženie.

 • ALPINE TOURING - Päta a systém pre výstup.

  Novó vyvinuté alpské viazanie má systém na lezenie umiestnený čo možno nejbližšie k päte Alpine Touring (AT). Vďaka tomu je zaručená ľahšia chôdza a lepšia vyváženoťt. Nízky profil o 38 mm zaručuje stabilitu a pohodlný postoj.

 • Viazanie ponúka štyri rôzneé sklony pri chôdzii (chôdza prii 0°, 5°, 10° alebo 15°), čož umožňuje lepšie prispôsobenie rôznym terénom, pričom nemus´te viazanie vypínať.
  Nezáleží či sa jedná o rovný terén alebo prudký svah. Jednoduchoe pre zmenu sklonu použijete paličkyky, rovnako tak pre zamknutie zvolenej pozície alebo zjazd.

 • Dodatečne ponúkame náhradné diely v šírkach 90 mm, 105 mm a 120 mm a to pre bezpečné stúpanieí a bezpečný postoj.

 • [BBRZDY & INDIVIDUALITA

  [/B]

  Viazanie TYROLIA rady AAAmbition sa vďaka rôznym šírkam dodáva bez bŕzd. Preto máte možnosť si dokonca zvoliť perfektna sediace brzdy (85 mm/95 mm/105 mm/125 mm) alebo jednoducho stúpať alebo sa spúšťať bez bŕzd s použitím pásov.

 • FREEFLEX

  Osvedčený systém TYROLIA Freeflex, který spolupracuje s AT špičkou, teleskopickou trubicou a AT pätou, prirodzene ponúka dynamiku, skvelý výkon pri zjazde a preto i väčšie lyžiarske zážitky.

 • Vhodné aj pre požičovne

  Chceme ponúknuť i ambicióznym športovcom, aby rozšírili svoje horizonty, preto viazanie TYROLIA rřady AAAmbition je vhodné aj pre požičovne.

 • V kombinácii s náhradnou demo sadou, môže býť viazanie TYROLIA testované a predvádzané ďaleko širšiemu počtu lyžiarskych nadšencov.


  Sú potrebné iba dve jednoduché nastavenieí (jedno na teleskopickej trubici a druhé na demo sade), ktorými ľahko a bez väčšej í námahy nastavíte rôzne dĺžky lyžiarskej obuvi.

Zhrňme to: nové viazanieTYROLIA rady AAAmbition Alpine Touring je presnr tým, po čom všetci lyžiarsky fanatici túžili.Na jednej strane ponúkajú slobodu a individuálne prispôsobenie a na druhej strane sa jedná o špičkové výkonnostné viazanieí, čo sa od značky TYROLIA vlastne očakáva. Pevná, ľahká konštrukcia a maximálna funkčnosť umožňujú neobmedzené lyžiarske expedície pre všetkých ambicióznych alpinistov, rovnako aj pre tých ktiorí sa s touto disciplínou iba zoznamujú.


Prekonali sme hranice - Jednoducho: DOSIAHNITE NA VŠETKY ÚZEMIA ![/B]