AAAdrenalin Tech

PERFEKTNÝ ALLROUNDER

S novou radou viazaní TYROLIA Adrenalin Freeride, nebude žiadny terén nedostupný.

Toto viazanie ponúka lyžiarske výkony, ktoré zatiaľ žiadne viazanie na alpské lyžovanie neponúkalo. Jeho výkon je kombináciou freeride vlastností s ergonomickým mechanizmom pri chôdzi pre maximálnu slobodu na alebo mimo zjazdovky. S týmto viazaním ľahko prekonáte hranice a užijete si perfektnú jazdu.

Viazanie rady AAAdrenalin je perfektnou voľbou pre freeride lyžiarov, ktorí preferujú precízny zjazd v kombinácii s ideálnym mechanizmom pre krátku chôdzu, aby tak dosiahli nedotknuté oblasti na ceste za nezabudnuteľnými zážitkami.

Viazanie bolo vyvíjané spoločne s freeski lyžiarmi a bežkármi, rada TYROLIA AAA je navrhnutá v šírke 80 mm a viac. Viazanie rady AAAdrenalin poskytuje freeride lyžiarom skvelý výkon v každom teréne a na každom svahu.

 • FREERIDE (FR) PRO ŠPIČKA

  Nová rada viazaní TYROLIA AAAdrenalin ponúka špičku Freeride (FR) Pro s ergonomickou pozćiou pre vyváženie pohybu až do 90 stupňov. Tento systém zaisťuje ľahkúu chôdzui na kratšie vzdialenosti bez námahy.

 • Špičku FR Pro je možné nastaviť zmenou pozície na AFS (Anti-Friction-Slider) podľa požadovanej dĺžky lyžiarskej topánky. 68 mm široký pojazd z nerezovej oceei zaisťuje konštantné hodnoty a výsledkom je lepší kontakt s podrážkou lyžiarky.

  Výhody: väčšia stabilita, viac priameho presunu síly a skvelý lyžiarsky výkon.

 • Päta FREERIDE (FR) PRO

  Ultra široká 80 mm päta posúva všetky výkony a požiadavky tohto viazania medzi vrcholové produkty. Extra šírka robí z viazania TYROLIA absolutne stabilné viazanie a ideálne pre perfektný presun sily a výkonu.

  Pätu možno ľahko prisbôsobiť dĺžke lyžiarskej obuvi a to bez ďalších nástrojov. Tento produkt pokryje sedem rôznych dĺžok lyžiarskej obuvi.

  Viazanie freeride rady AAAdrenalin je dostupné v dvoch dĺžkach:
  KRÁTKE (S) - pre lyžiarsku obuv o dĺžke 270-330mm - a DLUHÉ (L) - pre lyžiarsku obuv o dĺžke 300-360 mm

 • Viazanie TYROLIA je dodávené bez bŕzd. To dáva každému freeride lyžiarovi možnosť zvoliť si brzdy, podľa šírky lyže.


  Model AAAdrenalin 16 môže byť kombinované s brzdami so šírkou 88 mm, 97 mm, 115 mm alebo 130 mm. Brzdy so šírkou 88 mm, 97 mm alebo 115 mm môžu byť kombinované s modelom AAAdrenalin 13.

 • AAA ZÁMOK PRE STÚPANIE A POMOC PRI CHôDZI.

  Prepnutie z lyžovania na chôdzu je velmi jednoduché, čo vám umožní dosiahnuť akékoľvek oblasti, ľahko a pohodlne. Jednoducho pre prepnutie zámku pre stúpanie použijete paličku, pričom nemusíte viezanie vypínať.

 • Daľšou vlastnosťou viazania TYROLIA je možnosť chôdze pri pozíciii 0°. Po uvolnení možno ľahko nástroj pre pprepnutieí na chôdzu obsluhovať paličkou a nastaviť tri rôzne uhle (0°, 7° a 13°), tým si zaistíte optimálnu pozíciu. Táto voľba vám zaistí vyváženosť a pevný postoj.

 • Naviac, je možné nasadiť pásy TYROLIA (dostupné ako náhradné diely v troch šírkach: 90 mm, 105 mm a 120 mm), ktoré zvýšia priľnutie na plochom a zľadovatenom teréne.

 • FREEFLEX

  Platforma viazania TYROLIA rady AAAdrenalin ponúka vylepšenú funkciu
  TYROLIA Freeflex, ktorá umožní lyži dostatočný ohyb a udržať si tak prirodzenú dynamiku. Systém Freeflex je umiestnený na štyroch pohyblivých plátoch, ktoré sa pohybujú spoločne s pätou a vytvárajú tak podporu v rámci vycentrovania a rotácie špičky viazania.