AAAttack Tech

Udivujúca akcia PARK & PIPE ACTION

Freeski lyžiari preferujú vybavenie, ktoré poskytuje kontrolu, výkon a funkčnosť. Nielen pre upravené zjazdovky, ale taktiež pre nedotknuté prašany, lyžiarske parky a rampy.

Nové viazanie TYROLIA AAAttack ponúka funkčnosť a moderný design. Je to perfektný nástroj pre všestranných lyžiarov, ktorí chcú ísť do útoku!!

 • MODERNÁ ARCHITEkTÚRA

  Speciálna špička Freeride (FR) Pro s horizontálnymi pružinami odráža architektúru novej rady TYROLIA AAA-Series. Naviac má veľmi bezpečné 77 mm zariadenie proti treniuí (AFDl), ktoré možno nastaviť na všetkny typy alpskej lyžiarskej obuvi (typy A).

  Technológia viazaní rady AAA zaisťuje vysokú kvalitu a perfektnú užitkovosť. Spolu s čistým designem a kompaktnými rozmermi, modely AAAttack sú ideálne pre lyže o šířke 80 mm a širšie.

 • PERFEKTNÁ INDIVIDUALITA

  Model AAAttack 16 ponúka pätu TYROLIA Race Pro, s redukovanou výškou len na 17 mm pre lepšie freeski dobrodružstvo.

  Model AAAttack 13 ponúka pevnú konštrukciu, redukovanú hmotnosť a nový design päty, čož posúva tento model do novej úrovne.

  Niektoré modely sú dodávané bez bŕrzd. To dáva jazdcom možnosti nastaviť si svoje vybavenie podľa individuálnych požiadaviek. Brzdy sú dostupné v rôznych šírkach: 88 mm, 97 mm, 115 mm, 130 mm a 150 mm.  VHODNÉ PRE DEMO & RENTAL

  Viazanie AAAttack 13LT je demo a rentalovou verziou s osvedčenou pätou TYROLIA Sympro. ponúka možnosť jednoduchého nastavenia tak, aby si každý lyžiar mohol nastaviť rozpätie podľa požadovanej dĺžky lyžiarskej obuvi. Viazanie ponúkame v dvoch dĺžkach: Krátke (S) (dĺžka lyžiarskej obuvi v rozpätí 260 mm – 320 mm) a Dlhé (L) (dĺžka lyžiarskej obuvi v rozpätíí 300 mm – 360 mm). Obe verzie sú dodávané s viazaním a prednastavené.

Zaútočte na svahy s novým freeski viazaním TYROLIA! Zrušte hranice - jednoducho DOSTAŇTE SA DO VŠETKÝCH OBLASTÍ!