Technológia EDGE

Lyžiarky HEAD EDGE sú stále najflexibilnejšími a najprispôsobivejšími topánkami na trhu. Vďaka technológii Adaptive Fit, rámu s trojitým vstrekovaním (Triple-Injection), úpravou plášťa pre ľahké obúvanie Easy Entry a klipsom Spine-Tech Double Power stoja lyžiarky EDGE na vrchole výkonu a komfortu.

  • AFT

    Technológie Adaptive Fit je prvou a jedinou technológiou lyžiarskej obuvi, ktorá umožňuje zmeniť šířku topánky v rozmedzí 104 mm (komfortná/výkonnostná forma) až 102 mm (presná/výkonnostná forma) jediným otočením skrutky.

  • RÁM S TROJITÝM VSTREKOVANÍM

    Plášť topánok EDGE je vyrobený z materiálov s tromi rôznymi hustotami. Mäkšia vložka optimalizuje obúvanie a obopnutie nohy. Celková štruktúra s vysokou hustotou vystužuje obopnutie nohy a zvyšuje komfort. Mimoriadne pevný a tuhý rám optimalizuje prenos energie.

  • KLIPSY SPINE-TECH DOUBLE POWER

    Klipsy Spine-Tech zaisťujú stály ťah a zabraňujú vytváraniu tlakových bodov a zlepšujú celkový komfort i presnosť. Ergonomická patentovaná páčka Double Power zvyšuje páku klipsu o 100 % a tým znižuje o polovicu námahu potrebnú na zapnutie klipsu.