Wnętrze kasku

 • BEANIE LINER

  Nasza wypróbowana i na prawdę pełna wyściółka - full-cover beanie liner (czapeczka wewnątrz kasku) zrobiona z mikropolaru, dopasowuje się perfekcyjnie do twojej głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza. Pod kaskiem nie robi się zbyt ciepło, ponieważ zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji jest perfekcyjnym rozwiązaniem zapewniającym komfort cieplny twojej głowie.

 • WOMEN SPECIFIC BEANIE LINER

  Kobiety są zbudowane inaczej niż mężczyźni a do tej pory nie było na prawdę damskich kasków. By ostatecznie rozwiązać ten problem, my, Panie jeżdżące w barwach HEAD oraz klientki opracowaliśmy pełną wyściółkę wewnętrzną (czapeczkę wewnątrz kasku) właściwą dla damskiego kształtu głowy. Ta nowoczesna czapeczka składa się z dwóch warstw grubego mikropolaru o dokładnie takiej grubości jaka jest potrzebna do perfekcyjnego dopasowania. Zintegrowane siatkowane strefy pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz.

 • INTEGRATED LINER WINDSHIELD

  Kiedy na zewnątrz jest na prawdę zimno lub pada śnieg, przerwa pomiędzy kaskiem a górną częścią twoich gogli zaczyna być dość niekomfortowa. Dlatego, nasza kolekcja jest wyposażona w osłonę z tego samego miękkiego materiału co czapeczka wewnętrzna i z nią zintegrowaną. Jeżeli chcesz osłonić czoło po prostu ją wyciągnij. Mały dodatek – wielki efekt.

 • AGION™ ANTIMICROBIAL LINING

  Nasze czapeczki wewnętrzne są wyposażone w materiał antymikrobiotyczny Agion™. Jest on rodzajem materiału ceramicznego, który w sposób ciągły uwalnia dezynfekujące jony srebra, tworząc antymikrobiotyczną powierzchnię - twój kask nie nabiera niepożądanego zapachu.

 • PERFORATED SOFT MICROFLEECE

  Nasz miękki i przytulny mikropolar ma dwa zadania: nie tylko być miłym w dotyku ale również trzymać wilgoć z dala od twojej głowy.

  SOFT VELVET

  Ten materiał jest miękki i przytulny, ale również mocny i posiada duży stopień absorpcji wilgoci. Utrzymuje twoją głowę suchą nawet jak atmosfera na stoku mocno się podgrzewa.

 • VENT DAMS

  W chłodne dni na stoku, otwory w wentylacji systemu Thermal mogą łatwo zostać zamknięte przy pomocy specjalnej wkładki dołączonej do kasu.

 • AUDIO SOLUTION WITH VOLUME CONTROL

  Wyposażyliśmy nasze miękkie nauszniki w wysokiej jakości słuchawki. Aby było jeszcze łatwiej i wygodniej obsługiwać twój odtwarzacz mp3, dodaliśmy w regulację głośności!