Podšívka

 • PLNÁ VNÚTORNÁ ČIAPOČKA

  Mäkký mikrofleece materiál vnútornej čiapočky sa pohodlne prispôsobí hlave a chráni jej nositeľa pred škrabancami či nepríjemným prievanom. Vlisované sieťové zóny umožňujú odvod tepla a vlhka smerom von a spoločne s vetracím systémom pomáhajú regulovať teplotu.

 • SPECIFICKY DÁMSKÁ PLNÁ VNÚTORNÁ ČIAPOČKA

  Aby sme zohľadnili trochu užší tvar ženskej hlavy, vyvinuli sme vnútorné čiapočky špecifické pre ženy. Vnútorná čiapočka pre ženy má dva teplé a útulné čalúnené zóny, tvorené mäkkým mikrofleecom. A áno, máte pravdu, je naprosto teplá a útulná.

 • INTEGROVANÝ PODŠÍVKOVÝ ŠTÍT

  Čelo nad okuliarami môže byť vystavené extrémnym teplotám. Aby sme odstránili túto nepríjemnosť, pridali sme jednoduchý designový prvok: veterný podšívkový štít, integrovaný do vnútornej čiapočky, sa dá v prípade potreby ľahko rozbaliť a uzavrie tak medzeru medzi prilbou a okuliarami. Drobné, ale výkonné riešenie.

 • ANTIMIKROBIÁLNA VLOŽKA AGION™

  U našich podšívok používame antimikrobiálny materiál Agion™. Kombinácia dezinfekčných strieborných iónov a prekeramický povlak robia povrch antimikrobiálnym a prilba zostáva bez zápachu.

 • PERFOROVANÝ MÄKKÝ MIKROFLEECE

  Mäkký a útulný mikrofleece materiál má dve úlohy: je príjemný na dotyk a efektívne odvádza vlhkosť z povrchu kože.

  MÄKKÁ SAMETOVÁ PODŠÍVKA

  Mäkký a odolný materiál, ktorý vďaka svojej schopnosti pohlcovať vlhkosť udržuje hlavu v suchu.

 • VETRACIE OTVORY

  Naše vetracie otvory jednoducho uzavrite a necháte arktické teploty, snehové búrky a dážď vonku.

 • AUDIO RIEŠENIE S OVLÁDANÍM HLASITOSTI

  Do mäkkých krytov uší našich Audio prilieb sme zabudovali vysoko kvalitné sluchátka. Aby ich používanie bolo ešte jednoduchšie, pripojili sme aj ovládanie hlasitosti.