TTS

Narty Big Mountain z technologią wykraczającą poza technologie.

TTS – Tip and Tail Stabilizer System. Narty, które redukują wibracje, tłumią drgania oraz posiadają zwiększoną sztywność poprzeczną przy jednoczesnym obniżeniu wagi.

TTS to zewnętrzny stabilizujący szkielet, który tłumi wibrację odczuwalne w nartach z Rockerem. Jednocześnie obniżona została waga w przedniej i tylnej części, dzięki czemu narty są wyjątkowo łatwe w manewrowaniu i zapewniają maksymalne osiągi w każdych warunkach. System składa się z wstawek elastomerowych tłumiących drgania oraz zewnętrznego szkieletu z włókna szklanego, który zapewnia stabilność i sztywność poprzeczną. Oba elementy nie tylko redukują wibracje, ale zapewniają lepszą dystrybucję energii przy wejściu i wyjściu ze skrętu poprzez minimalizację poprzecznego wygięcia
narty. Redukcja wibracji to przede wszystkich lepsze trzymanie krawędzi, a co za tym idzie wyjątkowe osiągi i pewna jazda w terenie. Dodatkowo zastosowanie zewnętrznego szkieletu i redukcja wagi rdzenia narty w przedniej i tylnej części pozwoliła stworzyć narty lżejsze w manewrowaniu i prowadzeniu, zarówno na śniegu jak i w powietrzu.