S NOVOU OBUVÍ HEAD SPEED PRO BUDETE RYCHLÝ JAKO RAKETA

January 17th, 2013

Vzhledem k tomu, že součástí tenisové kolekce 2013 je i tenisová obuv, HEAD představuje nejlehčí a nejrychlejší botu vůbec - Speed Pro III. Tato bota váží pouhých 370 g (ve velikost UK 8), ale nabízí technologii HEAD TRINERGY™, díky které je bota pružná, stabilní a na kurtu dostatečně akceleruje.

TRINERGY™ v sobě mísí nejosvědčenější technologie firmy HEAD pro optimalizaci vašeho výkonu a poskytuje troje výhody: bota je vyměkčená a absorbuje energii při dopadu, přesměruje ji z paty do přední části boty a zde ji zase uvolňuje pro maximální pohyb.

Model Speed Pro III Men (dostupný v barvách černá/bílá/šedá a modrá/bílá) byl navržen s nízkým provedením, aby byl lehký a rychlý. Nabízí flexibilní a prodyšný síťovinu s postranní stabilitou a stabilitou v patní části, stejně tak ochranu v oblasti prstů a boční části. „Pavoučí“ struktura tkaniček a konstrukce pro nízké provedení zvyšují herní vlastnosti boty, což ji činí využitelnou na jakémkoli povrchu.

Model Instinct Pro II Women (dostupný v barvách bílá/modrá a bílá/černá) je nejlepším modelem dámské kolekce obuvi 2013 a ideálně padne tenisovým hráčkám. Také vylepšen o technologii HEAD TRINERGY™, svršek je bezešvý, tkaničky ze síťoviny a nízkým profilem pro všechny povrchy.

Nový model HEAD Motion Pro (dostupný v barvách černá/bílá/modrá a bílá/černá) je určený pro hráče, kteří vyžadují jak výkon tak i komfort. Tato bota vhodná pro všechny druhy povrchů byla navržena pro tlumení vibrací, měkká a s pružným svrškem, jazyk pro snadné nazouvání. Navíc díky ventilačním otvorům má o trochu širší tvar, stejně tak ochranu ve střední a přední části.

Oprášené modely kolekce tenisové obuvi HEAD 2013 jsou navržené pro hráče všech úrovní a pomáhají tak ze sebe dostat tu nejlepší hru za jakýchkoliv okolností. Pro více informací ohledně kolekce tenisové obuvi HEAD 2013 klikněte na tento odkaz: http://www.head.com/tennis/products/footwear/?region=cz, modely budou k dostání v obchodech po celém světě. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku obuvi HEAD 2013 klikněte na následující odkaz: http://www.head.com/tennis/products/footwear/?region=eu .


Close