NOVÝ STYL MARIE SHARAPOVÉ NA KURTU

June 19th, 2013

Přesně včas, pře začátkem jednoho z nejprestižnějších Grand Slamu roku, Maria Sharapova a HEAD Tennis představují novou kolekci tenisových tašek navržených Marií. Sharapova, jako ikona značky HEAD, představuje nejen vášeň a výkon – ztělesňuje také silný osobitý styl a cit pro módu jak na kurtu, tak i mimo něj. Tato symbióza výkonu a stylu se odráží do nové kolekce tenisových tašek HEAD Maria Sharapova.

Nová řada nabízí dva exkluzivní modely - Maria Sharapova Tennis Racquet Bag Court a Maria Sharapova Tennis Racquet Bag Combi. Oba modely byly navrženy v souladu s nejnovějšími módními trendy v černé barvě s neonově zelenými a purpurovými prvky. Vysoce kvalitní Oxford nylon s perforovanými materiály dělá z těchto modelů velice sportovní a lehké produkty.

Přínos Marie Sharapové během vývoje nové kolekce byl zásadní, neboť jsme znovu zkombinovali inovativní design a funkčnost značky HEAD s ikonickým stylem Marie: „Myslím, že všechny ženy, ať už se jedná o tenisové profesionálky nebo rekreační hráčky, chtějí při vstupu na kurtu vypadat dobře a chtějí mít slušivé doplňky. Stejně tak i já a partnerství se značkou HEAD si velmi užívám, obzvlášť při spolupráci na vývoji nových elegantních designů. Už se těším, až si tašky vezmu sebou na kurt.“ Maria bude mít vůbec poprvé tašky z nové kolekce na Wimbledonu – a během celého Grand Slam turnaje. HEAD nabízí všem tenisovým fanouškům možnost vyhrát novou tašku Maria Sharapova Court Racquet Bag s originál podpisem a to na facebooku na stránkách HEAD Tennis. Aplikace ‘Pack Maria’s Bag’ vyzývá uživatele objevit originály osobních věcí Marie a virtuálně je do její nové tašky uspořádat.

Nová řada tenisových tašek HEAD Maria Sharapova bude k dostání v maloobchodních prodejnách po celém světě od začátku července.


Close