ZNOVU NASTAL ČAS NOSIT BÍLOU

June 21st, 2013

Nosit bílou v All England Lawn Tennis Club je tradice a toto pravidlo budou letos ctít i nejlepší světový tenisový hráči HEAD. Ti na Wimbledonu představí novou řadu tenisových tašek HEAD White Bag, která se skládá z modelů HEAD White Monstercombi a 4 Majors Club.

Model HEAD White Monstercombi byl navržen tak, aby na jednu stranu splnil funkční požadavky milovníků tenisu – bez rozdílu zda se jedná o profesionála či rekreačního hráče – a na druhou stranu splnil požadavky na eleganci a sportovní design. Taška má zcela bílý design se zelenou výšivkou, která byla inspirovaná zelenou barvou trávy na kurtech v Londýně. HEAD hráči, včetně světové jedničky Novaka Djokoviče a domácího favorita Andy Murrayho, loňským finalistou a olympijským zlatým medailistou, zcela určitě novými modely upoutají pozornost.

Ve stejnou dobu HEAD představuje model 4 Majors Club Bag. Pro každý Grand Slam přicházíme s modelem clubové řady v odpovídajícím designu. Stejně tak i model řady HEAD Club, také v bílé barvě se zeleným proužkem na popruhu, přichází právě v období Wimbledonu. Kolekce tašek řady HEAD Club budou designové obměňovány i pro ostatní Grand Slam turnaje – tedy nadcházející US Open, Australan Open a French Open.

Nová řada HEAD White je limitovanou edicí a je již nyní k dostání v maloobchodní síti.


Close