Další dva tituly pro HEAD rebely

July 22nd, 2013

HEAD rebelové zajistili další dva tituly společně s Chorvatem Ivo Kralovičem, který slaví svůj návrat po vážné nemoci ze začátku sezóny, nyní získal trofej na Claro Open Columbia, kde porazil Alejandra Fallu 6-3 a 7-6(4). V rakouských Alpách v Bad Gastein, místní hrdinka Yvonne Meusburger porazila Češku Andreu Hlaváčkovou 7-5 a 6-2 a vyhrála svůj první WTA titul bez ztráty setu během celého víkendu a stala se tak první domácí šampiónkou turnaje.

Pro Karloviče, který hraje s raketou HEAD YouTek™ Extreme, to bylo v posledních třech letech první finále, navíc po jarní meningitidě. „Po všech těch zraněních a nemocech jsem se dokázal vrátit. Byl to neuvěřitelný víkend,“ řekl HEAD hráč, který během turnaje nastřílel přes 104 es a zlepšil si bilanci dvou vítězství z osmi finálových zápasů. Vítězství dostane Karloviče zpátky do top 100, na začátku týdne startoval s umístěním na 155 příčce.

Meusburger hrála se svoji raketou HEAD YouTek™ IG Radical třetí WTA finále a díky vítězství se posune z 86. na 60. příčku.

Švédka Johanna Larsson skončila na turnaji Collector Swedish Open jako druhá. Ve finále, kdy hrála s raketou HEAD YouTek™ IG Radical, prohrála se světovou jedničkou Serenou Williams 4-6 a 1-6. "V prvním setu jsem měla několik šancí, které jsem nevyužila. A když hrajete proti takto dobré soupeřce, je třeba využít všechny šance,“ řekla Larsson. „I tak jsem celkově s tímto víkendem spokojená. Mám teď dobrou šňůru a budu se ji snažit udržet.“