SIMON ZÍSKAL V METZ TITUL / DJOKOVIČ SLAVÍ 100. TÝDEN JAKO SVĚTOVÝ HRÁČ Č. 1

September 23rd, 2013

HEAD rebel Gilles Simon oslavuje svůj první ATP titul pro letošní rok, kdy na turnaji Moselle Open v Metzi, Francii, porazil Jo-Wilfried Tsongu 6-4 a 6-3. Simon, který hraje s raketou HEAD YouTekTM IG Prestige, získal 11 trofej kariéry a v Metz zvítězil již podruhé, poprvé to bylo v roce 2010. Hráč číslo 16 žebříčku ATP, který právě oslavil narození druhého syna, vyhrál bez ztráty jediného setu během celého týdne. Pro Francouze to byla také první halová trofej za poslední tři roky a vylepšil si letošní bilanci na 32-10. Tento 28. letý hráč je pouhé jedno vítězství od 300. výhry v jeho dosavadní kariéře.

"Dnes jsem hodně bojoval. Viděl jsem, že mám šanci a podařilo se mi vyhrát. Z výhry mám nesmírnou radost,“ řekl HEAD vítěz. „Nemůžu se stát otcem každý týden. Je to každopádně skvělý příběh. Bohužel moje manželka a děti nemohly tady být se mnou. Byl to skvělý okamžik, protože se mi nepodařilo být u narození prvního syna a teď se mi to podařilo. Mám z toho opravdu radost."

Španěl Guillermo Garcia-Lopez, ambasador rakety HEAD YouTekTM IG Prestige, se na turnaji St. Petersburg Open dostal do finále, kde prohrál s Ernests Gulbisem 3-6, 6-4 a 6-0.

Novak Djokovič oslavuje na žebříčku Emirates ATP svůj 100. týden jako světová jednička. Zařadil se tak mezi hrstku devíti hráčů historie ATP, který toho dosáhl.


Close