PRO VÍCE POHYBŮ ZA VTEŘINU!

January 13th, 2014

I ten nejrychlejší kurt na světě, není dostatečně rychlý! HEAD představuje nový model obuvi HEAD Sprint Pro – bezešvá konstrukce boty, která v sobě snoubí rychlost a lehkost pro větší stabilitu a odolnost.

Navržena profesionálními hráči pro profesionály – nový model HEAD Sprint Pro s lesklou a aerodynamickou siluetou, nabízí ty nejlepší HEAD technologie, jako například HEAD TRINERGY. Tento prvek zajišťuje absorpci tvrdých nárazů v patní části, torzní tuhost a podpora pohybů pro maximální energii během každého kroku.

Nový model obuvi Sprint Pro je perfektní kombinací lehkosti, která umožňuje rychle pohyby a dlouhé zápasy, stabilitu, která vybízí k agresivním akcím na kurtu. Perforovaná a lehká mezipodešev EVA podepírá celou nohu a stabilizuje ji přesně tak, jak je nezbytné pro chodidla profesionálních hráčů. Bezešvý svršek z jednoho kusu perfektně obepne chodidlo a společně s lisovanou gumovanou špičkou zajistí pozoruhodnou životnost i při agresivnějších skluzech.

Podrážka s menší hloubkou profilu garantuje pocit lepšího přilnutí k povrchu a schopnost větší kontroly na kurtu. Její životnost je zajištěna pryžovou směsí HEAD Hybrasion+, která je použita v obou profilech podrážky: stromečkový profil pro antukové kurty a podrážka s menší hloubkou profilu pro tvrdé a jiné povrchy.
Část nového segmentu HEAD Speed, obuv HEAD Sprint Pro byla testována a vyvinuta při úzké spolupráci s některými světovými top hráči, jako například Richard Gasquet a Tomáš Berdych.

Obuv HEAD Sprint Pro bude k dostání na obchodech od ledna 2014 a je vhodná pro všechny druhy povrchu, k dostání bude ve dvou barevných variantách ve verzích pro muže, ženy a juniory.

HEAD rozlišuje následující řady obuvi:
Speed – lehké boty, jako například HEAD Sprint Pro pro dynamické hráče
Stability – odolná a stabilní obuv v klasickém designu, jako například model HEAD Prestige III
Comfort – obuv s širším profilem pro více komfortu, jako například model HEAD Cruze

Pro více informací navštivte následující webové stránky:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.youtube.com/headtennis


Close