Tennis Europe & HEAD obnovili partnerství

January 24th, 2014

Tennis Europe oznámil zprávu o prodloužení spolupráce s předním výrobcem tenisového vybavení firmou HEAD a to do konce roku 2015.

Partnerství na oficiální raketu, oficiální míč a oficiální bag s Evropskou tenisovou federací trvá od roku 2007 a HEAD se bude v následujících letech soustředit i na juniorské aktivity. HEAD míče budou i nadále prezentovány, jako doporučené míče turnajů Tennis Europe Junior Tour, kdy tento okruh pokrývá 340 mezinárodních turnajů pro hráče 12, 14 nebo 16 let, které se hrají ve 46. zemích.

Značka HEAD bude i nadále prezentována jako oficiální partner nejprestižnějších turnajů, jako například European Junior Championships a Tennis Europe Junior Masters.

Značka HEAD navíc rozšíří sponzorskou působnost i na největší halovou juniorskou týmovou soutěž, což je Tennis Europe Winter Cups, která se hraje tento víkend a pak turnaj Tennis Europe Nations Challenge, s věkovou hranicí 12 let nebo mladší, který se hraje v létě.

Komentář generálního managera Tennis Europe Olli Mäenpää: “Mám velkou radost z pokračující spolupráce s firmou HEAD, která podpoří hráče tím nejlepším vybavením a pomůže tak současným hráčům dostat se mezi elitu. Pokračující spolupráce se značkou HEAD má přímý dopad na vývoj ve sportu a naše pokračující spolupráce bude tím hlavním přínosem expanze okruhu Tennis Europe Junior Tour.”

Ottmar Barbian, vicepresident a manažer divize raketových sportu HEAD říká: „Pro HEAD je to důležitý okamžik, kdy můžeme podporovat příští generaci tenisových hráčů a díky Tennis Europe máme skvělého partnera pro vývoj tenisu v Evropě. Jsme opravdu šťastni, že naše excelentní partnerství s Tennis Europe pokračuje i nadále.”


Close