MARIN ČILIČ ZÍSKAL VE TŘECH TÝDNECH DRUHÝ TITUL

February 23rd, 2014

HEAD rebel Marin Čilič získal ve třech týdnech druhý titul, kdy porazil Kevina Andersona 7-6(6), 6-7(7) a 6-4 a získal tak svoji jedenáctou ATP trofej, tentokrát v Delray Beach. Chorvat, který doporučuje raketu HEAD Graphene Instinct, zvítězil na Floridě, přitom tento měsíc získal i trofej v domácím Záhřebu a před týdnem hrál finále na turnaji v Rotterdamu, soupeřem mu byl HEAD hráč Tomáš Berdych.

„Je to skvělý pocit, obzvlášť poté co jsem minulou noc dlouho čekal (semifinále), kdy zápas skončil v jednu ráno,“ řekl vítěz. „Takže přijít dnes a vyhrát, mám z vítězství obrovskou radost. Nebylo to snadné pro mé nervy a už vůbec ne pro mého trenéra Gorana (Ivaniševiče).“

Čilič po 18. výhrách v letošní sezóně, míří v příštím měsíci na turnaj Masters 1000 ve Spojených státech. V tuto chvíli předběhl svého krajana Ivana Ljubičiče a je na druhém místě, na prvním je Chorvat Ivaniševič s 22. tituly. Zápas s minulým vítězem Andersenem trval více jak tři hodiny. Ale Čilič předvedl brilantní tenis a nakonec zvítězil: „Tyto tři týdny byly pro mě velmi dlouhé, teď bude následovat menší odpočinek a budu si užívat pocitů z vítězství.“

V Marseille další rebel Richard Gasquet, který doporučuje raketu HEAD IG Extreme, hrál tento měsíc svoje druhé francouzské semifinále, kdy prohrál s Ernestem Gulbisem 3-6 a 2-6, přesto na žebříčku zůstává devátý.

HEAD také bodoval na ženském okruhu WTA na turnaji v Brazílii, kde se Italka Nastassja Burnett, která doporučuje raketu HEAD IG Extreme, dostala poprvé v kariéře do semifinále, kde prohrála s Japonkou Kurumi Narou 4-6, 6-3 a 2-6. Burnett, které je 21. let a je na 160. místě žebříčku, bojovala na antuce více jak dvě a půl hodiny.

Pro více informací, prosím navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official


Close