HEAD PRODLOUŽIL PARTNERSTVÍ SE SLOANE STEPHENS

March 7th, 2014

Firma HEAD s hrdostí oznamuje, že Sloane Stephens bude i nadále součástí HEAD tenisové rodiny a to do konce sezóny 2017. Současná hráčka č. 18 žebříčku WTA v singlech, není v HEAD týmu žádným nováčkem: Tato dvacetiletá hráčka hraje s vybavením HEAD již od dob juniorských soutěží a byla součástí programu TEAM HEAD, což je globální sponzorský program, který se zaměřuje na mladé, talentované hráče ve více jak 40. zemích světa.

„HEAD byl pro mě perfektním partnerem od začátku. Jejich přístup byl vždy nadstandardní a celá ta léta se snažili mi poskytnout to nejlepší vybavení. Nejlepším důkazem je raketa Radical Graphene, která je skutečně výjimečnou zbraní, se kterou hraji,“ říká Sloane, která se v roce 2013 stala nejmladší hráčkou a jediným teenagerem v top 20, kdo se dostal do semifinále turnaje Australian Open.

Nejnovější generace raket řady Radical nabízí nejlepší inovativní materiál, jakým je Graphene, extrémně lehký materiál, který je 200 krát pevnější, než ocel a který je zapracován do rukojeti rakety a to umožňuje přesun hmotnosti do míst, kde je to nejvíce nezbytné – vše pro perfektní herní vlastnosti a lepší kontrolu. Kromě Sloane, jsou rakety řady Radical oblíbené také u dalších HEAD rebelů, jako například Andy Murray a Bernard Tomič.

Pro více informací, prosím navštivte:
http://www.head.com/tennis
http://www.facebook.com/headtennis
http://www.twitter.com/head_tennis
http://www.instagram.com/headtennis_official


Close