HEAD REBELOVÉ SE DOSTALI NA OKRUZÍCH ATP A WTA DO FINÁLE

March 2nd, 2014

]Tomáš Berdychc, který doporučuje raketu HEAD Graphene Instinct, hrál podruhé v řadě finále na turnaji v Dubaji, kam se dostal po 11. vyhraných zápasech v řadě. Před dvěma týdny se stal šampiónem na turnaji v Rotterdamu, ve finále se střetl s Rogerem Federerem, první set vyhrál, ale Švýcar nakonec skóre otočil a vyhrál 3-6, 6-4 a 6-3. „Dnešní zápas jsem začal dobře a měl jsem hodně šancí,“ říká Tomáš, „Ale bohužel jsem to nedotáhl do konce.“

Ale optimistický HEAD hráč se již nyní těší na Indian Wells, který startuje v Kalifornii. „Prohry si v hlavě nenosím dlouho. Určitě se poučím z chyb, které jsem udělal ve druhém setu. Rozhodně si ze zápasu odnesu to pozitivní a vše negativní nechám být.“

Na turnaji mužského debla v Emirátech, HEAD hráč Nenad Zimonjič, který doporučuje raketu HEAD Graphene Speed hrál finále se svým partnerem Danielem Nestorem, ale nakonec podlehli týmu Rohana Bopanna z Indie a Pákistánce Usiama-Ul-Haq Qureshiho 4-6 a 4-6.

V Acapulcu ve smíšeném ATP-WTA turnaji, Christina McHale, která hraje s raketou HEAD Graphene Radical, nestačila v prvním finále v kariéře na Dominiku Cibulkovou, finalistce z Australian Open a nakonec podlehla 6-7 (3), 6-4 a 4-6. "Dominika dnes hrála skutečně dobře – pouze jsem se snažila udržet s ní tempo. Ale doufám, že mám před sebou další finálové zápasy,“ říká Američanka, která před nejúspěšnějším týdnem ve své kariéře byla na 70. místě.

Co se týče mužů, Andy Murray se dostal do prvního semifinále od dob Wimbledonu z minulého roku a tento Skot pokračuje ve zlepšování po absenci z důvodu operace na podzim minulého roku. Murray zamířil do Kalifornie po bitvě s Grigorem Dimitrovem, ale prohrál 6-4, 6-7(5) a 6-7(3). Murray, který hraje s raketou HEAD Graphene Radical třikrát prolomil soupeřovo podání, v zápase, který se hrál pozdě do noci a neskončil dřív jak ve dvě ráno a nakonec porazil HEAD rebela Gilles Simona z Francie (HEAD IG Prestige) 6-1, 6-7 a 2-6.

Na ATP turnaji v Sao Paolu, Brazílii, měl HEAD hráč Tommy Haas, který hraje s raketou HEAD Graphene Prestige, dobrý víkend, ale nakonec musel zápas vzdát kvůli problémům s ramenem za stavu 6-3 a 3-2, bylo to čtvrtfinále, které hrál s HEAD hráčem Paolem Lorenzem z Itálie.

Dvaatřicetiletý Lorenzi, který je na 114. příčce, se střetl s Federicem Delbonisem, kdy Ital vyhrál úvodní set, ale nakonec podlehl 6-4, 3-6 a 4-6. Lorenzi, který doporučuje raketu HEAD Graphene Prestige doufal, že by se mohl stát nejstarším vítězem ATP turnaje od roku 2005. „Líbil se mi celý víkend. Pro mě je to, jako bych hrál doma,“ řekl Lorenzi.